KUIDAS TELLIDA?


Kõiki fotosid ja kollaaže saate vaadata galeriist. Tellimiseks:

1. Valige välja sobiv foto või kollaaž.
2. Valige välja pildi suurus ja see, millisel kujul soovite pilti saada.
3. Sisestage oma kontaktandmed ning aadress, kuhu pildi saadame.

Fotot on Teil võimalik tellida kolmel kujul:

1. Foto on rullis - see ei ole kleebitud alusele ega raamitud. Juhul kui soovite fotot ise raamida või kapale liimida, siis soovitame Teil kasutada professionaali teenuseid. Foto kapale liimimine on täpsustnõudev töö ning kui teete seda ise, võib juhtuda, et foto ja kapa vahele jäävad mullid või see hakkab hiljem lokkima või kiskuma. Rullis olev pilt on õrn ning pildi pealispinna suhtes tuleb olla äärmiselt ettevaatlik. Foto seina kinnitamisel soovitame kasutada valgest riidest kindaid.

2. Lamineeritud või lamineerimata foto on kinnitatud Kapa-Mount 10 mm-le alusele, kuid on raamimata.

3. Lamineeritud või lamineerimata foto on kinnitatud Kapa-Mount 5 mm-le alusele ja raamitud mati hõbedase alumiiniumraamiga.


Mis on lamineerimine?

Lamineerimine on foto katmine õhukese kilepinnaga. Lamineeritud foto värv ja faktuur on küll veidi „tuimemad” kui lamineerimata fotol, kuid foto on äärmiselt vastupidav.

Lamineerimata pinnaga fotol on säravamad värvid ja sametine paberpind, kuid foto on keskkonnamõjudele vastuvõtlikum.


Kollaaže on Teil võimalik tellida ühes formaadis.

Kollaažid ise on erineva suurusega, need kinnitatakse alusele, ning ümbritsetakse paspartuuga, mida on võimalik klaasida ja raamida. Soovituslik valmispildi mõõt on 50 x 70 cm. Täpsema info leiad ostmisel, kus saad valida endale sobivad parameetrid.

Teie tellimuse täidame 2 nädala jooksul pärast meie poolt esitatud arve tasumist. Sellele lisandub saatmise aeg, mis sõltub postiteenuse pakkujast.

 
info@ruthhuimerind.com